Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

19 października 2018

GEFCO wyłącznym partnerem logistycznym marek Opel i Vauxhall

0 338
Opel/ Vauxhall przedłuża współpracę na wyłączność obejmującą świadczenie usług logistycznych 4PL przez Grupę GEFCO. Umowę zawarto na cztery lata.

Doświadczenie GEFCO w obszarze 4PL

POLECAMY

Producent samochodów Opel i Vauxhall przedłużył współpracę z Grupą GEFCO obejmującą zarządzanie całym łańcuchem dostaw oraz logistykę inbound i outbound w Europie i Turcji. GEFCO będzie odpowiadać za dystrybucję komponentów od dostawców z całego świata do zakładów montażowych Opel/ Vauxhall. Dodatkowo spółka zajmie się transportem pojazdów gotowych do dilerów i importerów obu marek. Współpracę przedłużono na kolejne 4 lata, począwszy od 1 stycznia 2019 roku. Kontrakt potwierdza zaufanie firmy Opel/ Vauxhall do swojego logistycznego partnera.

Jest nam bardzo miło, że Opel/ Vauxhall uważa Grupę GEFCO za swojego ważnego partnera. Oferowane przez nas rozwiązania 4PL opierają się na unikalnym doświadczeniu GEFCO w obszarze logistyki dla motoryzacji. Zarządzając przepływem towarów dla marek Opel i Vauxhall w Europie oraz Turcji, umożliwiamy naszemu klientowi optymalizację łańcucha dostaw i skupienie się na swojej podstawowej działalności biznesowej - wyjaśnił Antoine Redier, wiceprezes Grupy GEFC...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy