Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

11 października 2018

Deutsche Post DHL z nowym pionem DHL eCommerce Solutions

0 370
W związku ze szczególnym zainteresowaniem działalnością pocztową i paczkową w Niemczech i aby wykorzystać ogromne możliwości rozwoju w sektorze elektronicznego handlu, firma postanowiła dokonać modyfikacji w pionie PEP (poczta - e-commerce - przesyłki).

Obszar działalności poczty i przesyłek w Niemczech będzie funkcjonował pod nazwą Post & Paket Deutschland i pozostanie pod tymczasowym przewodnictwem CEO Grupy Franka Appela. 

POLECAMY

Działalność związana z międzynarodowymi przesyłkami oraz z biznesem e-commerce - poprzednio DHL Parcel Europe oraz DHL eCommerce – zostaną ustanowione jako osobny pion - DHL eCommerce Solutions pod przewodnictwem członka zarządu Kena Allena. 

Poświęcenie jednego pionu Grupy w pełni na niemiecką działalność pocztową i przesyłkową, zapewni lepsze wykonanie poprzednio ogłoszonego planu zmian w zakresie PEP. Plan ten obejmuje udoskonalone zarządzanie przychodami, pośrednie zmniejszenie kosztów oraz zwiększenie produktywności. Jednocześnie, dzięki stworzeniu pionu DHL eCommerce Solutions, Grupa będzie mogła lepiej wykorzystać szanse w rozwijającym się sektorze logistyki handlu elektronicznego w Europie i na całym świecie. 

Rada Nadzorcza Deutsche Post AG mianowała Kena Allena na członka zarządu DHL eCommerce Solutions i przedłużyła jego umowę na rzecz Zarządu do roku 2022. Ken Allen w nowej roli będzie odpowiadać za p...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy