Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

1 sierpnia 2018

Dachser i Sioo:x ramię w ramię w DIY

0 331
Dachser zapewnia Sioo:x kompleksowe wsparcie z zakresu logistyki. Dzięki efektywnej obsłudze łańcucha dostaw współpraca z operatorem sprzyja rozwojowi skandynawskiego producenta.

Każde drewno wymaga starannej konserwacji - niezależnie od tego, czy wykonane są z niego zewnętrzne ściany domu, czy też weranda lub łódź. Jest to szczególnie ważne w zmiennej pogodowo Skandynawii, gdzie drewno należy do najczęściej wybieranych materiałów budowlanych. Jednym z głównych dostawców produktów ochrony drewna - zwłaszcza na terenie Szwecji i Niemiec - jest firma Sioo:x, która ma już ugruntowaną pozycję rynkową, a jej produkty można kupić w Szwecji, Finlandii, Niemczech, Austrii i Stanach Zjednoczonych. Oferowane przez nią wyroby zapewniają długotrwałą i przyjazną dla środkowiska ochronę drewnianych powierzchni w srebrno-szarych odcieniach. Warto podkreślić, że nazwa Sioo:x nie jest przypadkowa - nawiązuje do związku chemicznego krzemu i tlenu, czyli SiO2.

POLECAMY

Wykorzystywany przez nas sposób zabezpieczenia drewna inspirowany jest naturą. Chodzi tutaj o sprytną technologię ochrony za pomocą krzemu, który najpierw jest pobierany z ...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy