Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

11 stycznia 2019

Dachser dla Puky: dziecięca radość na kółkach

0 277
Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych, realizuje dostawy na terenie całej Europy dla Puky - niemieckiego producenta pojazdów dla dzieci. Dzięki współpracy trwającej już od 10 lat firma się rozwija, z sukcesem zdobywając kolejne europejskie rynki.

Dzieci uwielbiają ruch – w najmłodszych latach zaczynają od rowerków biegowych i trójkołowców, następnie pojawiają się hulajnogi, gokarty czy tradycyjne rowery dla starszaków oraz nastolatków. Puky już od 1949 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą wszelkiego rodzaju pojazdów dziecięcych wraz z akcesoriami do nich w niemieckim mieście Wülfrath, położonym między Düsseldorfem i Wuppertalem. Charakterystyczne czerwono-białe logo w kształcie ośmiokąta zna prawie każdy w Niemczech. Pięć lat temu firma zaczęła koncentrować swoje wysiłki na rozszerzaniu działalności na innych europejskich rynkach, zyskując tym samym coraz większą rozpoznawalność na kontynencie.

POLECAMY

Aby móc jak najsprawniej reagować na potrzeby rynku, od 2008 roku Puky współpracuje z centrum logistycznym Dachser w regionie Niederrhein. W Neuss dostawca usług logistycznych obsługuje europejski magazyn centralny dla gotowych produktów Puky. To doskonała lokalizacja, ponieważ dzięki temu wszystkie pojazdy firmy - poczynając od rowerów biegowych, przez hulajnogi, aż po tradycyjne rowery - są montowane w pobliżu siedziby firmy w Wülfrath. W dziesięciu odpowiednio przystosowanych warsztatach montażem zajmują si...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy