Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

11 września 2018

CBRE doradzało Agata Meble przy uruchomieniu magazynu w Gliwicach

0 367
Agata Meble, właściciel salonów meblowych, otworzył w Gliwicach magazyn o łącznej powierzchni ponad 1600 mkw. Magazyn pozwoli na wygodny odbiór towaru zamówionego w sklepie. Wyłącznym doradcą w transakcji była agencja CBRE.

Zdecydowaną większość wynajętej przestrzeni (1512 mkw.) zajmuje powierzchnia magazynowa, pozostała część (97 mkw.) jest przeznaczona na biura. Agencja CBRE odpowiadała za doradztwo w zakresie wyboru lokalizacji i dewelopera oraz negocjowanie warunków umowy najmu.

POLECAMY

Firma Agata Meble poszukiwała dodatkowej powierzchni w Gliwicach tak, by klienci sklepu w tym mieście mogli wygodnie odbierać zamówienia. Jesteśmy przekonani, że wybrana lokalizacja Panattoni Park Gliwice III, bezpośrednio przy najważniejszych węzłach komunikacyjnych, zapewni przedsiębiorstwu maksymalną efektywność, a jej klientom zwiększy komfort zakupów. Cieszymy się, że udało się spełnić wymagania tego projektu - mówi Beata Hryniewska, dyrektor działu Wynajmu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych w CBRE.

Sklep Agata Meble w Gliwicach to jeden z 25 salonów wielkopowierzchniowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Firma posiada też 9 magazynów w Polsce.

Agata Meble konsekwentnie rozbudowuje swoją sieć sprzedaży. Mamy coraz więcej sklepów, rozszerzamy też naszą ofertę pro...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy